Print E-mail

Those who Qualified for the Queen's Scout Award in 2002

BERRY, Allana Elizabeth              Ettamogah
BROWN, Danielle Lillian              Peakhurst
BUGGIE, Christopher John             Peakhurst
BURGESS, Kira M'Lea                  Cessnock City
CAHILL, Elizabeth Anne               1st Hunters Hill
CARTER, Rebecca Margaret             1st Kiama
CHARLTON, Neil Robert John           West Pennant Hills Valley
CHILDS, Stephanie Ann                Killara
COMMINS, Elissa Nicole               1st Turramurra
CUTTS, Matthew James                 West Pennant Hills Valley
DODSON, Sean Wesley                  1st Camden South
DONALDSON, Rhiannon                  1st Belmont North
EZOLD, Scott William                 1st Windang
GREEN, Samuel Peter Michael          1st Austinmer
HAHN, Christopher                    1st Lindfield
HAMMOND, Kerrie Anne                 4th Wollongong
HARRIS, Timothy James                1st Gosford
HATCHER, Chloe                       1st North Richmond
HEYNING, Peter Phillip Ross          1st Mullumbimby
HOYE, Jonathon Lee                   2nd Orange
KALSOW, Kyle Robert                  1st Windang
KEIRS, Samantha                      Singleton
LANGTON, Kylie Maree                 1st North Engadine
LEMCKE, Matthew Bernard              1st Kiama
LIDBETTER, Paul Anthony              1st Berkeley Vale
LUNDIE-JENKINS, Amy Louise           1st Bardia
LYNCH, Katherine Linda               1st Kentlyn
MARTIN, Jason Russell                2nd Orange
MCDONALD, Richard Edward             2nd Griffith
MERRY, Phillip Michael               1st Narooma
MORAN, Sean Alistair                 1st Blaxland
MORETTI, Cassie Louise               1st Bardia
MURRAY, Peter Gordon                 1st Collaroy Plateau
PARKS, Christopher James             1st Brush Park
PEEK, Lisa Maree                     1st Bardia
RAE, Megan Christine                 1st North Engadine
RANKIN, Amy Jane                     Cessnock City
RATCLIFFE, Anne Valenia              1st Narwee
REID, Peter Gavin                    1st Wearne Bay
RITCHIE, Christopher Douglas         2nd Gordon
ROTH, James Edward                   2nd Orange
RUSSELL, Matthew David               1st Concord
SAAD, Katrina                        1st Narwee
SLATTERY, Trevor Paul                4th Wollongong
STEPNIEWSKI, Kevin Victor            1st Emu Plains
STRUGNELL, Joanna Leigh              Killara
TAUNI, Carl Sebastian                1st Tumbi
TAYLOR, Michael Patrick              1st Shoalhaven River
TICKELL, Joshua Edmund               1st Blaxland
UEBERGANG, Kurt Alexander            1st Lindfield
VAN GASTEL, Anthony John             1st Caringbah
WARDLE, Karina Michelle              3rd Merrylands
WATSON, Rebecca Maree                1st Epping
WELLS, Owen Roy                      1st Kings Langley
WHITTAKER, James Meyerink            2nd Orange
WICKS, Michael Alexander             3rd Rose Bay (Judean)
WILKINSON, Boyd Edward               1st Kiama
WOLF, Nicholas Peter                 3rd Rose Bay (Judean)
YOUNG, Brendan John                  1st Caringbah
 

Venturers

Copyright © 2015 Scouts Australia.