Print E-mail

Those who Qualified for the Queen's Scout Award in 2003

AMIS, Jonathan Francis               Killara
ANDERSON, Elizabeth Myra             3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
ARMSTRONG, James Leonard             1st Berowra
BEARMAN, Tara Anne                   1st Koonawarra
BELL, Stefanie Lynette               1st Brush Park
BLAKE, Katie Maree                   1st Windang
BRAYNE, Adrian David                 2nd Griffith
BROOKS, Stuart William               1st Brush Park
CADDEY, Timothy William              1st Corowa
CATTERSON, John Francis              1st Haberfield
CHAPMAN, Brett Alan                  1st Byattunga
CHENU, David Samuel                  2nd Gordon
CLARK, Tara Louise                   1st Balmoral
COLEMAN, Mark Charles                Killara
DENNING, Katherine Leanne            1st Gosford
DOUGLAS, Gavin Preston               1st Emu Plains
DOYLE, Reece William                 1st Warners Bay
EDWARD, Jade Georgina Rosemary       1st Hornsby Heights
FERNANCE, Matthew James              2nd Sutherland (ARMCO)
FORD, Adam James                     1st Como-Jannali
GILL, Carolyn Elisabeth              1st Turramurra
GOLLOP, David                        1st Warilla
GORDON, Timothy Gerald               1st Kandos
GREAVES, Meagan Louise               1st Kentlyn
HARRIS, Matthew Edward               1st Gosford
HAYLOCK, Peter James                 Killara
JOHNSON, Anna Jane                   1st Gosford
JONES, Benjamin Daniel               2nd Griffith
KAMULA, Nicholas Alexander Rollo     1st Hunters Hill
LAMBKIN, David John William          1st Belmont North
LOCKWOOD, Ian Stanley                1st Tumbi
LONGLEY, Tara Jayne                  1st Collaroy Plateau
LUNNEY, Mark William                 1st Caringbah
MARTIN, Elena Jane                   Killara
MASON, Brett William                 1st Batemans Bay
MCKENZIE, Karen Louise               1st Kempsey
MOTYKA, Danylo                       1st Valentine
MOTYKA, Oleksander                   1st Valentine
NIGHTINGALE, Craig Daniel            1st Korrahill
OFFNER, Renee Maree                  1st Bayview
O'ROURKE, Thomas Patrick             1st Forster-Tuncurry
PALMER, Kent John Frederick          1st Camden
PITSTOCK, Ty James                   1st Teralba
RASBORSEK, Luke James                1st Caringbah
RICHES, Tara Louise                  1st Oakville
RILEY, Matthew                       1st Camden
ROACH, Zachary John                  1st Kandos
SAWYER, Scott Anthony                1st Warilla
SCARF, Michael Charles               3rd Rose Bay (Judean)
SCHEITEL, Lyndsay Maree              1st Kanwal
SCHRADER, Lloyd Alexander            1st Camden South
SMITH, Aaron Donald                  1st Kanwal
SMITH, Benjamin Shepherd             1st Kanwal
STRANDBERG, Tobias                   1st Campbelltown
STREET, Stuart Michael               1st Belmont North
VERMEULEN, Mark Anthony              1st Kempsey
VERMEULEN, Mikaela May               1st Kempsey
VICK, David                          1st Mona Vale
VIEUSSEUX, Jacqueline Claire Joy     1st Erina Heights
WATKINS, James Stewart               1st Camden
WATT, Aaron Stephen                  1st Fairfield Heights
WHITWORTH, Katherine                 1st Balmoral
YOUNG, Kylie Anne                    1st Mona Vale
 

Venturers

Copyright © 2015 Scouts Australia.