Print E-mail

Those who Qualified for the Queen's Scout Award in 2004

ADAMS, David Graeme                  1st Bellingen
AYTON, Jessica Anne                  1st Rathmines
BAKER, Nicholas James                1st North Engadine
BARRY-COTTER, Sheridan May           2nd Gordon
BERGMAN, David                       1st Wearne Bay
BLACKER, Steven James Phillip        Yanco Agricultural High School
BOWDEN, Melinda Louise               1st Oakville
BRUCE, Robert Andrew                 1st Mudgee
BYCROFT, Edward James                1st Wallsend
CAFE, Emma Therese                   1st Kandos
COLLINS, Matthew Keith               4th Grafton
COMMINS, Nicholas Owen               1st Turramurra
CRAWFORD, Michael John               2nd Griffith
DODSON, Rhys James                   1st Camden
FRIEDEWALD, Jessica Louise           1st Narwee
GARNER, James Robert                 1st Seaforth
GODDARD, Adele Joy                   1st Bardia
GOLLOP, Steven                       1st Warilla
GREEN, Joshua James                  1st Emu Plains
HAMMOND, Mark Stephen                4th Wollongong
HARRISON, Jessica Clare              1st/2nd Merrylands (St Anne's)
HATTON, Blake                        1st Wearne Bay
HODGSON, Jordan James                1st East Ryde
HOFF, Anthony William                1st Engadine
HOYE, Nicholas Paul                  2nd Orange
JONES, Craig Lloyd                   1st Miller
KANGA, Jehan Rux                     2nd Gordon
KOHLHARDT, Alison Ann Rondor         1st Meadowbank
KRISENTHAL, Emily Kate               1st Valentine
KYDD, Daniel Henry                   1st Finley
LANE, Danielle May                   1st Shoalhaven River
LANGLEY, Christopher James           Yanco Agricultural High School
LARKIN, Telecia Marie                1st Mudgee
LEE, Matthew Brendon                 1st Blaxland
MATTI, Stephanie Alice               1st Moruya
MCGRATH, Dean Thomas                 1st Yaralla
MCMAHON, Thomas Edward               1st St Georges Basin
PEEN, Mitchell James                 Coffs Harbour
PENTONY, Martin Alan                 1st Yaralla
PHILLIPS, Samuel Morgan              1st Mullumbimby
RAE, Allisse Maree                   1st North Engadine
REED, Kylie Joy                      1st Huskisson
SCOTT, Daniel                        1st Seaforth
SMITH, Nathan                        1st Byattunga
SOLO, Michael Ashok                  Killara
STUDDERT, Amy Eizabeth               1st North Engadine
SUMMERS, Kyle Thomas                 1st Kandos
SUTTON, Gareth William               3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
TAGGART, James Andrew                2nd Caringbah
THOMAS, Daniel Robert                1st Kiama
THOMPSON, Matthew Carl               1st/2nd Merrylands (St Anne's)
TIMPERON, Nicholas Scott             2nd Caringbah
TOWNSEND, Kieran James               1st Concord
TRAVIS, Andrew William               1st Valentine
TURNER, Alexander George             2nd Gordon
WADE, Kassandra                      1st Camden South
WARNER, Luke Ramon                   1st Narwee
WATSON, Vaughan Phillip              1st Caringbah
WATTS, Christopher Daniel            1st North Engadine
WEEKS, Phillippa Jane                North St Ives
WRIGLEY, Brendon Stephen             1st Kings Langley
 

Venturers

Copyright © 2015 Scouts Australia.