Print E-mail

Those who Qualified for the Queen's Scout Award in 2006

AMES, Danielle Therese               1st Camden
ANDERSON, David Charles Arthur       Beecroft
BENNETT, Adam Keith                  Peakhurst
BROWN, Jessica Margaret              4th Kingsgrove
CARRARO, Marc John                   1st Gosford
CARROLL, Michael John                1st Austinmer
CESARANO, Raffael Michael            4th Kingsgrove
CHAPMAN, Adam Michael                1st Byattunga
CHEERS, Jessica Kate                 2nd Griffith
CLARK, Felicity Hala                 1st Balmoral
CLARKE, Lorne                        1st Narwee
COLLINS, Benjamin Ian                Grafton
CRISP, Jenna Ann                     1st Braidwood
DANCE, Jenny Kathleen                2nd Griffith
EARL-PEACOCK, Ashe Asenath           West Pennant Hills Valley
EDNEY, Peter Robert                  2nd Caringbah
FLEMING, Patrick Ian                 1st Engadine
GIBBS, Stephanie Megan               1st Kentlyn
GREEN, Alan William                  1st Austinmer
HARDY, Alexandra Clare               1st Austinmer
HARVEY, Christopher Andrew           2nd Gymea (St Catherines)
JENKINSON, Adam James                1st Catherine Field
KYDD, Steven James                   1st Finley
LACHMUND, Hannah Kate                1st Kosciusko
LEICHT, Stewart John                 4th Kingsgrove
LIDBETTER, Meagan Leanne             1st Bangor
LUGTON, Michael William Robert       Peakhurst
MAYNARD, Alison Louise               1st Kentlyn
MCDONALD, Roger Mark                 2nd Griffith
MCINTYRE, Taylee Anne                1st Kanwal
MILTON, Gerri Sue                    1st Huskisson
MONTI, Rebecca Marie                 2nd Casino
OFFNER, Julia Michelle               1st Mona Vale
O'KEEFE, Brendan James               1st Bardia
O'NEILL, Phillip Michael             2nd Orange
PAYNE, Gilbert Hayden                1st Belmont North
PECAR, Emelyn Renee                  1st Waitara
PETRIN, Tony                         1st Miller
POWER, David Julian                  1st Turramurra
RATH, Matthew Stephen                1st Brush Park
REBELLO, Troy Leonard                4th Kingsgrove
SEDDON, Andrew Peter                 1st South Wallsend
SMELLIE, Benjamin William            1st Narwee
STEWART, James Walter Farquharson    Killara
SUTTON, Stuart James                 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
TAN, Amanda Hui Bin                  Killara
TROJKO, Benjamin Paul                1st Oakville
WAI-SHING, Simon                     North St Ives
WELLS, Robert Bruce                  1st Kings Langley
WHITELAW, Emily                      1st Austinmer

 

 

Venturers

Copyright © 2015 Scouts Australia.