Print E-mail

Those who Qualified for the Queen's Scout Award in 2013

ANTALA, Rachel Louise Kate 1st Erskine Park
BATES, Ryan Cameron 1st Kiama
BAYLEY, Guy Robert 1st Wearne Bay
BEWSHER, Jack Ivan 1st Meadowbank
BJORNGAARD, Adam Walter 1st Clovelly
BOLTON, Amber 1st/2nd Merrylands (St Anne's)
BOOTH, Nyssa Madaline 1st Collaroy Plateau
BOOTH, Timothy Hayden 1st Kiama
BROWN, Ben Vincent Kotara
CARNEY, Alice Grace 2nd Baulkham Hills
CLARK, Adam Graham 1st Teralba
CLARK, Duncan Jeffrey 1st Caringbah
COLGAN, Thomas Andrew Belrose
COSGROVE, Matthew 1st Albion Park
CROWTHER, Caitlin Jane 1st Caringbah
DAVIES, Harry 1st Clovelly
DAVIES, Julian Michael 1st Hurstville
DAVIS, Anna Romona 1st Warners Bay
DE HAART, Andrew Nicholas 1st Clovelly
DIVINE, Heather Kate 1st Albion Park
DRAKE, Karina Forest
EMDE, Rachael May 1st Kanwal
FENECH, Jordan Peter 2nd Northmead
FORSTER, Christi Jane 1st Narwee
FERGUSON, Lindsay Catherine Lones
GARDINER, Mathew Luke 1st Wearne Bay
GILLMORE, Adam Hugh North St Ives
GOODWIN, Mark William Kingsford
GRAHAM, Kieren John 1st Erskine Park
GRUNDY, Nicola Jane 1st Springwood
HAYMAN, Kent Ashley 3rd Orange
HEEMSKERK, Alexandra Lee 1st Teralba
HEEMSKERK, Jessica Jane 1st Teralba
HODGSON, Mitchell Jordan 1st Ermington
JANDRIC, Jessica 1st Caringbah
JURETIC, Jake Dylan 1st Caringbah
JURETIC, Jessica Lucy 1st Caringbah
KARA-KINGSTON, Tyler Joseph 1st Blaxland
KENNEDY, Sarah Michelle 1st Hurstville
KENNEDY-WADE, Jamison 1st Clovelly
KINGDOM, Brendon Ross Lones
LANTRY, Harrison Paul 1st Austinmer
LODER, Marie Annabelle 1st Sailors Bay
LOW, Kylan David 1st Balgownie
MCDONALD, Daniel Anthony 1st Clovelly
MCEWAN, Cameron Patrick 1st Caringbah
MACKAY, Nathan Andrew William Ettamogah
MACKENZIE, Laura Catherine North St Ives
MAXWELL, Hunter Garett 1st Narwee
MILLER, Brodie Ann Normanhurst
MILLER, Ingrid Joan 1st Dubbo
MILLER, Matthew Shane 2nd Normanhurst
MOIR, Christopher John 1st Caringbah
MONTI, Mitchell John 1st Goonellabah
MURRAY, Daniel 1st Wearne Bay
NGUYEN, Ngoc Thu Truc 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
NGUYEN, Thy Minh 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
NURTHEN, Lloyd Edward Kersey 1st Caringbah
RAMMERS, Nicola Joy 1st Carlingford
REID, Mitchell Charles James Goulburn
RICHARDS, David Norman 2nd Gordon
ROGERS, Shannon Christopher 1st Seaforth
RYAN, Nicholas Dylan 1st Warners Bay
SEAGE, Tania Frances Sophia North St Ives
SLATER, Anna Jane 2nd Baulkham Hills
SMALL, Lindsay Robert 1st Dulwich Hill/Marrickville
SMALL, Owen Keir 1st Dulwich Hill/Marrickville
SMART, Timothy Jack 1st Seaforth
SMITH, Megan Louise 1st Caringbah
SQUIRES, Daniel Sinclair 1st Hazelbrook
THOMAS, Samantha Jessica Drummoyne
THORNHILL-WEEDON, Andrea Louise 1st Oatley Bay
TILLEY, Matthew James Belrose
TRAN, Christine Thuy Trang 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
TURNER, Daniel John 1st Woolgoolga
UPTON, Jade 1st Budgewoi
VARCOE, Melinda Toni 1st Blaxland
WALLER, Matthew Anthony 1st Clovelly
WASSELL, Katelyn Joy 1st St Andrews
WATKINS, Nathan Gregory 1st Seaforth
WATTS, Pattrick Douglas Lones
WHITE, Sarah Nicole Belrose
WOODS, Laura Molly 1st Caringbah
 

Venturers

Copyright © 2015 Scouts Australia.