2016 Print E-mail

Those who Qualified for the Queen's Scout Award in 2016

 

April

ALDER, Emily 1st Jerrabomberra
ALLAN, Ebony-Rose Dapto
ASHWORTH, Carl 1st Byron Bay
CHEN, Lucy 1st Concord
CROWTHER, Eleanor 1st Caringbah
DAVEY, Warren Goulburn
DENT, Meglyn 1st/2nd Blacktown
DUNPHY, Elaoghaire Belrose
ERSKINE, Jemima 1st Bargo
ESKIN, Samantha 1st Clovelly
GARNETT, Alyssa 1st Byron Bay
GRANT, Rhiannon 1st Balgownie
GRIMMOND, Thomas Peel Valley
HARRIS, Bailey 2nd Baulkham Hills
HOSE, Daniel 1st Hornsby Heights
HUYNH, Tina 1st Canley Heights
JONES, Steven 2nd Sutherland (ARMCO) Venturers
KAHANE, Benjamin 2nd Baulkham Hills
LYNCH, Andrew 1st East Ryde
MAHER, Thomas 1st Hurstville
MARTIN, Philip 1st Jamberoo
MERCER, Miriam 1st Clovelly
MILSON, Jessica Beecroft/Cheltenham
MOYLE, Bridget Killarney Heights
MUELLER, Kristen 1st Clovelly
MURRAY, Tylanda 1st Kandos
NICKL, Phillip 1st Port Macquarie
PEARSON, Angus 2nd Gordon
PIDD, Christopher West Pennant Hills
POYNTER, Caitlin 4th Kingsgrove
SIDDONS, Scott Peel Valley
SMITH, Lachlan 2nd Baulkham Hills
SMITH, Mitchell Alstonville
SUN, Peigeng 1st Lilli Pilli Sea Scouts
THOMAS, Kristal 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
WADE, Amanda 1st/2nd Blacktown
WATKINS, Brendan 1st Seaforth Sea Scouts
WHITE, Jessica 1st Erskine Park
WITHERDEN, Alexander 1st Lilli Pilli Sea Scouts
ZEE, Hiu Wun 1st Beecroft/Cheltenham

August

 BABER, Daniel  1st Turramurra
 BROOKS, Tonia 1st Avoca Beach
COLGAN, Alison  Belrose
DEAN, Bryce 1st Clovelly
FIRTH, Callum 1st Glossodia
FORDHAM, Patrick Epping
GILL, Dana 1st Byattunga
HARNETT, Michaela 1st Byattunga
KEANE, Thomas 2nd Sutherland (ARMCO)
KEATING, Oscar 1st Seaforth
LANGFORD, James 1st Turramurra
LEPLAW, Abigail Dapto 'Westlake'
MALONE, Lucie 1st Collaroy Plateau
MITCHELL, ANGUS 1st Warners Bay
MUNCHENBERG, Andrew 2nd St Ives
PATTERSON, Ian 1st Turramurra
PETERSON, Oscar 1st Caringbah
ROTENSTEIN, Daniel 3rd Rose Bay (Judean)
RYAN, Timothy 1st Clovelly
WASSELL, Mitchell 1st Narellan
 

Venturers

Copyright © 2015 Scouts Australia.